Květen v ZŠS I.

V květnu se nám sluníčko často schovávalo a hodně našich kamarádů bylo nemocných. I tak jsme se pilně učili, vyráběli, sportovali a poznávali nové. Pro naše maminky jsme k jejich svátku vytvořili papírová srdíčka a naučili se krátkou básničku. V rámci „Zeleninového týdne“ jsme ochutnávali a zpracovávali nejen jarní zeleninu. Z okurek, ředkviček, mrkve a kedlubny jsme sestavovali panáčky, na kterých jsme si pochutnali. Učili jsme se poznávat dopravní prostředky, které jsme kreslili a pozorovali při vycházkách v okolí školy. Auta, vláčky, kola či koloběžky nás zkrátka provázely celým měsícem.

Mgr. Pavla Bišková